Naše hodnoty

ÚČINNOST

 

Fyzikální vlastnosti gelů z kyseliny hyaluronové jsou závislé na jejich molekulové hmotnosti, koncentraci, stupni zesíťování, ale také, a to především, na úrovni kontroly a odborných znalostí, pokud jde o výrobní proces, kdy gel získává svou výplňovou kapacitu, schopnost dodávat objem a životnost.

 

 

 

 

 

 

Patentovaná technologie používaná v Laboratořích TEOXANE zaručuje, že všechny parametry pro kyselinu hyaluronovu (teplota, medium, čas, čistění atd.) jsou plně kontrolovány, což garantuje kvalitu produktů. Ovládání těchto parametrů umožňuje Laboratořím TEOXANE vyvíjet produkty s nastavitelnými a modulárními vlastnostmi, gely s kyselinou hyaluronovou o různých hustotách, čímž nabízí komplexní řadu pro každou specifickou indikaci.

 

 

BEZPEČNOST

 

Díky absolutní kontrole nad navrhováním, vývojem a výrobním procesem výplní, jsou výrobky TEOXANE Laboratories uznávány pro svou výjimečnou snášenlivost a bezpečnost.

 

 

TRVANLIVOST

 

Vysoce čisté výplně TEOSYAL® jsou monofázní homogenní gely a jsou tudíž méně náchylné k degradaci vyplývající z působení volných radikálů a enzymů, které postupně vstřebávají kyselinu hyaluronovou a snižují účinnost.

 

Výplně TEOSYAL® jsou uznávány pro svou trvanlivost, která patří mezi nejlepší na trhu*. Účinné jsou v průměru 12 měsíců, produkty s maximálním navýšením objemu účinkují až 18 měsíců.

 

* S.J Falcone a kol., Dermatologic Surgery 2009, svazek 8, 1238-1243