Slovo Prezidentky

Vítejte v srdci Laboratoří TEOXANE,

 

kyselinu hyaluronovou máme všichni s úsměvem na rtu!

 

Mnoho společností se ji snaží používat, ale pouze málokterá z nich dosáhla takové odbornosti, kterou můžeme v každé fázi prokázat my, od hledání toho správného složení až po uvedení na trh ve formě injektovatelných výplní.

 

Laboratoře TEOXANE byly založeny v roce 2003 a řadí se mezi nejvyspělejší a nejinovativnější zařízení, které své renomé vybudovalo na mimořádních injektovatelných produktech na bázi kyseliny hyaluronové.

 

Mezi hlavní přednosti našich produktů patří účinnost, bezpečnost a trvanlivost. Na tom se shodují také distributoři, lékaři i samotní pacienti, stejně jako na tom, že Teosyal platí ve svém oboru za zlatý standard.

 

Lidokain v řadě PureSense, zavedení zcela nové řady Redensity, vstup na americký trh. To vše je důkazem našeho tahu na branku v oblasti uspokojování potřeb lékařů i pacientů.

 

Tyto webové stránky jsou obrazem našeho hlavního zájmu: podporovat vás v úsilí bez ohledu na vaše znalosti a zkušenosti, ať už jste lékař, kterého zajímají nejnovější injekční techniky, nebo pacient pídící se po informacích.

 

Valérie TAUPIN

předsedkyně společnosti TEOXANE