Vývojové oddělení

TÝM VĚDCŮ, KTEŘÍ SE ZABÝVAJÍ INOVACEMI

 

Oddělení vývoje a výzkumu společnosti Laboratoře TEOXANE se skládá z multidisciplinárního týmu světově uznávavaných vědců, kteří nesutále vyvíjí, navrhují a vylepšují produkty.

 

Regulatční oddělení provádí konstantní lékařský a klinický dozor a zůstává v těsném kontaktu s lékařskou profesí jako celku, čímž je zaručeno, že oddělení vývoje a výzkumu má dobré předpodklady pro inovace produktů v souladu s očekáváním a potřebami lékařů.

 

 

UZNÁVANÉ ODDĚLENÍ VÝVOJE A VÝZKUMU

 

Gely TEOSYAL jsou navrhovány a výraběny in-house, což zaručuje jejich maximální jakost a sledovatelnsot. Neustálá interakce mezi oddělením vývoje a výzkumu, oddělením jakosti, regulatory oddělením a výrobním oddělením přináší mimořádnou úroveň synergie a reaktivity.

 

Na základě vnitřního a bibliografického průzkumu vyvíjí oddělení výzkumu a vývoje nová složení produktů. Pouze složení s garantovanou bezpečností a účinností jsou zvažovány pro následnou průmyslovou výrobu.

 

Velkou výhodou Laboratoří TEOXANE je jejich řízení a odbornost. Během několika málo let vynesla kvalita výrobků Laboratoře TEOXANE mezi tři celosvětově nejuznávanější výrobce produktů na bázi kyseliny hyaluronové.